proszę czekać...

Nasz blog

 

Charytatywnie dla Zuzi! Czesław śpiewał a my kręciliśmy. 

Zapraszamy do galerii zdjęć z naszego stanowiska, na Placu Tropikalnym w Silesia City Center, gdzie 1. czerwca dzieci po zabawach plastycznych mogły sobie zrobić zdjęcie z MiśOlkiem. 

Gdy planowaliśmy nasze pierwsze tegoroczne wesele 1. marca, spodziewaliśmy się zasp i łańcuchów na kołach. Tymczasem piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła nam podczas wesela i sesji plenerowej.

Nasze drzewko rabatowe na sosnowieckich targach ślubnych obrodziło w atrakcje, które przyciągły tłumy.

Od początku grudnia ruszamy z nową usługą. Przyszłe panny młode mogą zamawiać nietuzinkowe, ręcznie wykonane podwiązki i inne dodatki ślubne. 

Końcówkę września spędziliśmy na produkcji teledysku muzycznego dla marokańskiego wokalisty, który wybrał Polskę do nagrania swojego klipu.

Tego lata zorganizowaliśmy plener foto/video do naszej strony internetowej.

Niedawno mieliśmy okazję filmować wspaniałe wesele w stolicy Austrii. Ślub odbył się w przepięknym kościele Piaristenkirche a zabawa weselna w Grand Hotelu. Zobaczcie teledyskowy skrót z tego cudownego wydarzenia. 

Chyba najciekawsza część relacji z planu zdjęciowego teledysku.

A oto ciąg dalszy relacji z produkcji teledysku "Bez Ciebie" Fluenta. Tym razem zobaczymy, jak pracowaliśmy w Apartamenty Katowice nad scenami "mówionymi". 

Nasz ostatni klient nie myśli jeszcze o ślubie. Chyba nawet jeszcze nie myśli o zaręczynach! Ma za to mnóstwo pomysłów muzycznych. Jeden z nich zrealizowaliśmy wspólnie.

Na dobry początek 2013 roku parom, które zgłoszą się do nas w sprawie filmowania proponujemy wykorzystanie Flycam bez żadnych dodatkowych kosztów!
Oznacza to, że w standardowej cenie, bez dopłat, otrzymacie film ze wspaniałymi ujęciami, jak z kosztownych produkcji teledyskowych!
Oferta obejmuje wszystkie usługi, zarówno film główny, jak i sesję zdjęciową.

Wystarczy mała szczelina w chmurach, żebyśmy odwołali koniec sezonu i przygotowali dwie nowe suknie ślubne do sesji w plenerze. 

No... może trochę przesadzam. Chyba, że ze szczęścia!  

Zakończyliśmy prace nad naszym pierwszym teledyskiem. Na pierwszy ognień poszła historia zaręczynowa sympatycznej, zwariowanej pary Marceliny i Marcela.

12 »

Opinie o nas

Super usluga super service Rewelacja na slasku

Bella Bella

Kreatywni i profesjonalni ludzie. Bardzo sympatyczni :) szczerze polecam !

Angelika Sperlich

Super ekipa,polecam...

Janusz Mikrut

Profesjonaliści !

Damian Stawowczyk

Polecam! Pełen profesjonalizm, bardzo dobra jakość usługi.

Aurelia Duniec

W 100% polecamy! Wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione, a nawet dostaliśmy więcej niż się spodziewaliśmy. W pełni profesjonalnie wykonany cały film, jak również...

Monika i Wojciech Szczypka