proszę czekać...

Nasz blog

 

Pierwszy teledysk

07.10.2012

Zakończyliśmy prace nad naszym pierwszym teledyskiem. Na pierwszy ognień poszła historia zaręczynowa sympatycznej, zwariowanej pary Marceliny i Marcela.

Efekt tej ciężkiej, ale wyjątkowo przyjemnej pracy możecie zobaczyć w dziale Filmowanie teledysków na naszej stronie internetowej. Urywki z planu zdjęciowego, kilka niewykorzystanych scen i śmiesznych sytuacji zamieszczamy poniżej.

Prezentując ten teledysk chcieliśmy pokazać jakość i styl naszej pracy. Kluczem do satysfakcjonującego efektu wcale nie jest wyrafinowana technologia (którą oczywiście dysponujemy, ale nie w tym rzecz), a dobry, pasujący do naszych klientów pomysł. To może być wspólnie przygotowany scenariusz, może być nasz pomysł, ale oparty o Wasze sugestie, ważne, żeby Wam się podobał. Potem już nasza w tym głowa, żeby ładnie to sfilmować. I tu dopiero pojawia się miejsce dla nowoczesnego sprzętu i wyrafinowanej technologii, którą zaprzęgniemy do tego, żeby dobre pomysły pokazać w atrakcyjny sposób. Oto nasz pomysł na dobry teledysk.

Opinie o nas

Super usluga super service Rewelacja na slasku

Bella Bella

Kreatywni i profesjonalni ludzie. Bardzo sympatyczni :) szczerze polecam !

Angelika Sperlich

Super ekipa,polecam...

Janusz Mikrut

Profesjonaliści !

Damian Stawowczyk

Polecam! Pełen profesjonalizm, bardzo dobra jakość usługi.

Aurelia Duniec

W 100% polecamy! Wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione, a nawet dostaliśmy więcej niż się spodziewaliśmy. W pełni profesjonalnie wykonany cały film, jak również...

Monika i Wojciech Szczypka