proszę czekać...

Oferta ekskluzywna

 

 

Wszystkiego najlepszego!

Nasza ekskluzywna oferta, to nie tylko wyjątkowe podejście do filmu, ale i do organizacji całego ślubu i wesela. Proponujemy skorzystanie z usług naszego konsultanta / koordynatora, który w fazie projektowania imprezy doradzi i pomoże zaplanować każdy szczegół. Podczas imprezy natomiast dopilnuje, aby każdy z tych szczegółów był na miejscu i we właściwym czasie. Osoba ta będzie także przewodnikiem, który poprowadzi imprezę podpowiadając zarówno Wam, jak i Waszym gościom co i gdzie w danym momencie ma się dziać, abyście czuli się komfortowo i nie musieli zajmować żadnymi szczegółami.

W fazie planowania Waszego wydarzenia możemy zaprojektować wspólnie z Wami kompleksowy wystój na cały dzień tak, aby zachować integralność zarówno podczas błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, jak i przyjęcia weselnego. Elementy wystroju wspólnie z Wami możemy zaprojektować tak, aby idealnie odpowiadały Waszym wymaganiom i Waszemu gustowi. Na sali weselnej możemy przygotować elementy dekoracji (wystrój, rekwizyty, choreografię światła a nawet partyturę muzyczną) i dopilnować, aby wszystko na każdą z części przyjęcia było gotowe na czas. Sprawna koordynacja scenariusza imprezy powinna polegać na tym, aby w zaplanowanym momencie wszystkie elementy (np. balony, lampiony itp.) były przygotowane dla każdego z gości tak, aby nikt nie musiał na nic czekać ani domyślać się, o co chodzi.

Część dekoracji czy też atrakcji możemy wykonać sami specjalnie dla Was. Pozostałe elementy możemy zlecić naszym zaufanym i wypróbowanym podwykonawcom. Mamy mnóstwo autorskich pomysłów, którymi chętnie się z Wami podzielimy.

Koordynacja przyjęcia weselnego powinna także rozciągać się na działania obsługi lokalu, muzyków/DJ/oświetlenia i ekipy foto/video. Naszym zdaniem tylko działając w porozumieniu z innymi, według precyzyjnie ustalonego scenariusza można zagwarantować udaną imprezę.

Dobrą współpracę zagwarantować może także skorzystanie z ekip, które już ze sobą współpracowały i są ze sobą obyte. Mamy zespoły, Djów, ekipy nagłośnieniowo/oświetleniowe, z którymi współpracowaliśmy przy dużych imprezach. Mamy także wypróbowaną firmę, która zapewnia transport gości, sprzętu (w razie potrzeby także lotniczy) oraz zapewnia limuzyny. Zapraszamy do korzystania z naszych zasobów.

Mając wgląd w całość scenariusza imprezy, znając lokalizacje i ich specyfikę jesteśmy w stanie zaproponować znacznie bardziej rozbudowaną ofertę foto/video z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego i wyspecjalizowanego sprzętu. Znając konkretny kościół i salę bankietową możemy zaproponować konkretne urządzenia, i rozwiązania, które zagwarantują najbardziej spektakularny efekt. Przygotowanie takiej oferty jednak musi być poprzedzone konsultacją z Wami, omówieniem harmonogramu imprezy a następnie objazdem wszystkich tych miejsc i precyzyjną dokumentacją produkcji. Musimy sprawdzić wiele elementów w każdym z punktów w których będzie się odbywać Wasz ślub. Na bazie wszystkich tych szczegółów dopiero będziemy w stanie przedstawić Wam proponowany harmonogram oraz kosztorys imprezy. 

Oferta "exclusive" może dotyczyć kompleksowej obsługi całej uroczystości ale może także ograniczyć się do obsługi foto/video lub samego filmowania. Zawsze jednak jest "szyta na miarę". Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz na naszej stronie.

Opinie o nas

Super usluga super service Rewelacja na slasku

Bella Bella

Kreatywni i profesjonalni ludzie. Bardzo sympatyczni :) szczerze polecam !

Angelika Sperlich

Super ekipa,polecam...

Janusz Mikrut

Profesjonaliści !

Damian Stawowczyk

Polecam! Pełen profesjonalizm, bardzo dobra jakość usługi.

Aurelia Duniec

W 100% polecamy! Wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione, a nawet dostaliśmy więcej niż się spodziewaliśmy. W pełni profesjonalnie wykonany cały film, jak również...

Monika i Wojciech Szczypka