proszę czekać...

Sesja niemowlęca

 

Sesja niemowlęca w Katowicach - tanio i profesjonalnie!

Zapraszamy na sesje fotograficzne narzeczeńskie, rodzinne, dziecięce, noworodkowe i "brzuszkowe". Wszystkie nasze zdjęcia wykonujemy profesjonalnie i tanio. Dzieci bardzo szybko rosną i zmieniają się. Warto uchwycić więc je w radosnych i kolorowych kadrach. Będzie to bowiem najpiękniejsza pamiątka na całe życie. Zarówno dla rodziców, jak i dla samego malucha. Doskonałym rozwiązaniem jest sesja niemowlęca. Stylizowane, piękne, pastelowe kadry z portretem ukochanego dziecka to wspaniała ozdoba rodzinnego albumu. Jeśli uważasz, że sesja niemowlęca jest dobrym pomysłem serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dysponujemy przenośnym tłem i stałym oświetleniem studyjnym, dlatego sesje odbywają się w domu maluszka przez co czuje się bezpiecznie, a fotografowanie nie wiąże się ze stresem. Dojeżdżamy do wszystkich chętnych na sesję rodziców na terenie miasta Katowice. Ceny naszych sesji są ustalane indywidualnie. Katowice, to nasze rodzinne miasto ale obsługujemy także sąsiednie miejscowości. Poza sesjami niemowlęcymi oferujemy sesje fotograficzne w przedszkolu, domu kultury przy okazji jasełek, imprez okolicznościowych, zabaw i uroczystości. Grupy zorganizowane obsługujemy tanio ale bardzo profesjonalnie i z wielkim zaangażownaniem. O cenę zapytać możesz poprzez formularz kontaktowy. Wystarczy, że opiszesz typ zlecenia. 

W naszej ofercie znajdują się również relacje z festynów, imprez okolicznościowych, mikołajek i balów karnawałowych.

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zlecenia. W formularzu na stronie KONTAKT prosimy napisać, o jakie zlecenie chodzi oraz numer telefonu lub adres e-mail do siebie a my skontaktujemy się, aby uzgodnić warunki.

Galerie zdjęć:

 

Opinie o nas

Super usluga super service Rewelacja na slasku

Bella Bella

Kreatywni i profesjonalni ludzie. Bardzo sympatyczni :) szczerze polecam !

Angelika Sperlich

Super ekipa,polecam...

Janusz Mikrut

Profesjonaliści !

Damian Stawowczyk

Polecam! Pełen profesjonalizm, bardzo dobra jakość usługi.

Aurelia Duniec

W 100% polecamy! Wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione, a nawet dostaliśmy więcej niż się spodziewaliśmy. W pełni profesjonalnie wykonany cały film, jak również...

Monika i Wojciech Szczypka