proszę czekać...

Film na płycie

 

Jak będzie wyglądała Wasza płyta?

Współpracując z fotografem jesteśmy w stanie zapewnić Państwu elegancki i gustowny film, który wydany będzie na płycie ze specjalnym nadrukiem, opakowanej w etui, opatrzony w animowane, interaktywne menu a to wszystko może mieć tę samą - specjalnie dla Państwa opracowaną - szatę graficzną (włącznie z albumem fotograficznym).

IMG_000p_zestaw_mini.jpg

Płyta może być w etui ze skóry prawdziwej, ekologicznej lub w klasycznym opakowaniu “moviebox” takim, jak każda płyta z filmem fabularnym. Okładka do tego ostatniego będzie wydrukowana dokładnie tak, jak do filmu fabularnego.

Płyta po włożeniu do odtwarzacza Blu-ray pokaże interaktywne menu, z którego będzie można puścić film, przejść do menu wyboru scen lub menu dodatków. Menu wyboru scen pozwoli na wybranie konkretnego fragmentu filmu. Zaznaczamy wszystkie ważne momenty tego dnia:

 • ceremonię ślubu
 • wejście na salę i pierwszy taniec
 • wspólne krojenie tortu
 • podziękowania dla rodziców
 • oczepiny
 • i cokolwiek ważnego, co zdarzy się podczas wesela.

Ilustrowane menu pozwoli w prosty sposób przejść do każdego z tych momentów.

W menu dodatków znajdzie się:

 • skrót filmu: kilkuminutowy teledysk, który można pokazać znajomym przy kawie, w którym znajdą się wszystkie najważniejsze wydażenia w skondensowanej formie;
 • sesja zdjęciowa: relacja filmowa z sesji plenerowej (i/lub studyjnej) w formie dynamicznego teledysku,

a być może jeszcze (za dopłatą):

 • teledysk - jeśli taki sobie zaplanujemy;
 • podziękowania dla rodziców - jeśli takie robimy i wyświetlamy podczas wesela, tutaj trafiają;
 • oświadczyny...

...oraz każda inna rzecz, jaka nie zmieści się bądź nie będzie pasowała do filmu głównego. Na płycie Blu-ray każdy film może mieć menu “pop-up”, dzięki któremu można szybciej wyszukać interesujący fragment lub element na płycie bez przerywania oglądania bieżącego fragmentu.

IMG_003_pen_kpl_hero_mini.jpg

Jeśli zamówią Państwo u nas film, otrzymacie go w formacie HD na płycie Blu-ray - dwie takie płyty, oraz pliki MP4 na ekskluzywnym, grawerowanym Pendrive, które można bezpośrednio odtwarzać na telewizorach wyposażonych w gniazda USB (tzw. Smart TV - standardowe wyposażenie telewizorów od kilku lat). Ekskluzywny pen-drive z wygrawerowanymi imionami można także zamówić u nas.

Przykładowy wstęp do interaktywnego menu na płytach Blu-ray (czyli coś, co pojawia sie bezpośednio po włożeniu płyty do odtwarzacza) prezentujemy poniżej.

Opinie o nas

Super usluga super service Rewelacja na slasku

Bella Bella

Kreatywni i profesjonalni ludzie. Bardzo sympatyczni :) szczerze polecam !

Angelika Sperlich

Super ekipa,polecam...

Janusz Mikrut

Profesjonaliści !

Damian Stawowczyk

Polecam! Pełen profesjonalizm, bardzo dobra jakość usługi.

Aurelia Duniec

W 100% polecamy! Wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione, a nawet dostaliśmy więcej niż się spodziewaliśmy. W pełni profesjonalnie wykonany cały film, jak również...

Monika i Wojciech Szczypka