proszę czekać...

Teledyski

Niezapomniane teledyski ślubne

Niepowtarzalne teledyski ślubne na Śląsku

Bardzo atrakcyjne ceny!

Filmowanie teledysków (zaręczynowych, narzeczeńskich, ślubnych, rocznicowych itp.)

Śląsk to rejon naszej działalności, gdzie oferujemy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Jeżeli zatem chcecie miło zaskoczyć swoich bliskich wspaniałą pamiątką, to nie mogliście trafić lepiej. Oferta podstawowa obejmuje wspólne opracowanie scenariusza, filmowanie i montaż. Teledyski ślubne realizujemy w plenerze lub w studiu po weselu. Wszystko uzależnione jest od potrzeb i pomysłów. Lokalizacje, jak również scenariusz, jest dobierany indywidualnie w zależności od zainteresowań. Zawsze bierzemy pod uwagę zdanie klientów i dostosowujemy się do ich wymagań. Teledyski to ostatnio także bardzo modna forma "podziękowań dla rodziców". Podziękowania dla rodziców wykonujemy zawsze po szczegółowym omówieniu z klientami, zarówno pod względem scenariusza, jak i dopracowania każdej sceny. Nie chcemy powielać prac innych i dlatego sami pracujemy nad scenariuszami i grafiką, aby efekt był jedeyny w swoim rodzaju. Mamy wiele własnych pomysłów, jednak nie zapominamy przy tym, aby film opowiadał o Was i był adresowany do Waszych najbliższych. Realizacja filmów odbywa się w najlepszej jakości. Film oddajemy Wam na dowolnym (wygodnym dla Was) nośniku. Istnieje również możliwość dołączenia go do filmu z wesela, a także istnieje możliwość pokazania go podczas zabawy weselnej.

Idź z postępem czasu i stwórz niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju pamiątkę, która w 100 procent będzie odpowiadać Twoim wymaganiom. Słowa uznania, jakie otrzymujemy od osób, które skorzystały już z naszych usług są dowodem na to, że pracujemy dobrze. Ceny rozpoczynają się od 500 zł.

Cena od 500,-

 

 

Opinie o nas

Super usluga super service Rewelacja na slasku

Bella Bella

Kreatywni i profesjonalni ludzie. Bardzo sympatyczni :) szczerze polecam !

Angelika Sperlich

Super ekipa,polecam...

Janusz Mikrut

Profesjonaliści !

Damian Stawowczyk

Polecam! Pełen profesjonalizm, bardzo dobra jakość usługi.

Aurelia Duniec

W 100% polecamy! Wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione, a nawet dostaliśmy więcej niż się spodziewaliśmy. W pełni profesjonalnie wykonany cały film, jak również...

Monika i Wojciech Szczypka