Czyli jak

będzie wyglądał Wasz film?

Filmowanie ślubu możemy zacząć z Wami na długo przed samym ślubem. Na życzenie nasza kamera towarzyszyć Wam może podczas przygotowań: na przykład Waszą naukę tańca, przymiarki sukni ślubnej, garnituru i inne, ważne przygotowania do Waszego Wielkiego Dnia. Opcjonalnie także możemy nakręcić teledysk z podziękowaniami dla rodziców i/lub video-zaproszenia na ślub. Migawki z tych wszystkich przygotowań znajdziecie w Waszym filmie, co na pewno wzbogaci go i pokaże, ile pracy i serca włożyliście w przygotowanie Waszego wesela.

Film główny ok. 40-60 minut

 • filmujemy na trzy kamery przez dwie osoby (co daje nam urozmaicony materiał)
 • zaczynamy od przygotowań
 • filmujemy ceremonię ślubu
 • kończymy po oczepinach, ok. 1 w nocy
 • możemy sfilmować sesję zdjęciową (na życzenie, bez dopłat), z której powstanie osobny teledysk.

Oprócz filmu głównego, ze zgromadzonego materiału przygotowujemy także skrótowy teledysk dynamicznie zmontowany pod muzykę.

Reportaż filmowany jest wielokamerowo za pomocą lustrzanek filmujących DSLR Canon, kamery HD Canon i innych akcesoriów filmowych (zarówno ceremonia ślubu, jak i zabawa weselna nagrywane są na profesjonalne rejestratory dźwięku, co daje nam idealny dźwięk w filmie). Na sali weselnej stosujemy dodatkowe oświetlenie gwarantujące wysoką jakość nagrania a nie zaburzające efektów oświetlenia DJa lub zespołu. Na salach, które na to pozwalają stosujemy niewielki kran kamerowy dający bardzo efektowne ujęcia. Na życzenie (za dopłatą) także ujęcia z powietrza za pomocą drona (z dodatkowym operatorem).

Film główny plus teledysk skrótowy oraz dodatkowy teledysk z pleneru fotograficznego na Pen-drive a na życzenie Blu-ray z animowanym, interaktywnym menu. Jest możliwość zamówienia także materiałów dla gości (zobacz „Dodatkowo możliwe” poniżej).

Otrzymujecie film, który ma perfekcyjnie dopracowane każde ujęcie z pełną korekcją barwną przy użyciu najdoskonalszych obecnie dostępnych narzędzi do masteringu. Dodatkowy teledysk skrótowy („czasem zwany „highlights”) to jeszcze bardziej teledyskowa produkcja z krótkimi, bardzo dynamicznymi ujęciami, ale zawierająca cały przekrój wydarzeń w tym dniu. Teledysk z pleneru fotograficznego, to z kolei produkcja typu „Backstage”, pokazująca, co działo się podczas pleneru, jak pozowaliście i jak przy tym się bawiliśmy. Podczas pleneru możemy także dokręcić kilka ujęć, które wykorzystamy w teledysku „highlights”.

Wszystko, co wymienione jest powyżej, wchodzi w skład naszej podstawowej oferty filmowania ślubu i kosztuje 3000,- zł. Jeśli ślub i wesele odbywać się mają w promieniu 30 km od Katowic, wszystko (włącznie z dojazdem) jest w cenie. Dalsze dojazdy są jak najbardziej możliwe i kalkulowane są wg. wskazań Google Maps (tak, abyśmy mogli wszystkie koszty określić dokładnie już przy pierwszym spotkaniu i/lub podczas podpisywania umowy).

Do takiej formy nowoczesnego filmu proponujemy specjalnie reżyserowany pod Wasz gust i preferencje teledysk ślubny (filmowany w innym dniu tylko z parą młodą wg ustalonego scenariusza).

Taka krótka forma może być doskonałym sposobem podziękowania dla gości weselnych za wspólną zabawę!

Oferta w dziale filmowanie teledysków.

Dodatkowo możliwe:

 • teledysk (narzeczeński, ślubny itp.) plenerowy
  cena wyjściowa, to 700,-
  ale sporo zależy od pomysłów, na jakie wspólnie wpadniemy
 • podziękowania dla rodziców, video-zaproszenia itp.
  700,- (jeśli dodatkowo do filmu to 500,-)
 • dodatkowy pen-drive ozdobny w etui, z filmem, dodatkami i (ewentualnie) zdjęciami do odtwarzania na komputerze oraz telewizorze Smart-TV
  100,- szt.
 • dodatkowe akcesoria filmowe (np. dron itp.)
  od 500,- do ustalenia!
 • każda kolejna godzina pracy na weselu (po uprzednio planowanym zakończeniu)
  50,- (dla każdego operatora)
 • poprawiny (jeden operator, jedna/dwie kamery)
  500,-
 • filmowanie zaręczyn (orientacyjnie)
  500,-

Wszystkie nasze oferty można łączyć, polecamy bezpłatne konsultacje planowania wesela.