MATERIAŁ ARCHIWALNY – oferta nieaktualna!!!

Wynajem fotobudki

Fotobudka to wyśmienity sposób na rozkręcenie każdej imprezy. Zapewnij swoim gościom coś, czego nie mają na co dzień – zabawne przebrania, maski, peruki i inne gadżety, z którymi będą mogli swobodnie pozować do zdjęć. Nasz system zapewni nie tylko natychmiastowy wydruk zdjęć, które wywołają salwy śmiechu podczas imprezy, ale dodatkowo także pozwoli przygotować pamiątkowy album, w którym obok zdjęć Twoi goście będą mogli pozostawić pamiątkowe wpisy.

Zaproś fotobudkę na swoją imprezę, zapewnij swoim gościom świetną zabawę oraz pamiątkową fotkę z tej zabawy!

  Czas 2h 3h 4h
  Ilość zdjęć NIEOGRANICZONA NIEOGRANICZONA NIEOGRANICZONA
  Akcesoria TAK TAK TAK
  Personalizacja zdjęć TAK TAK TAK
  Zdjęcia na płycie lub pendrive TAK TAK TAK
  Album  NIE TAK TAK
  Cena 700,- 1000,- 1200,-

W cenie każdego pakietu:

  • obsługa, która służy pomocą i czuwa nad sprawnym działaniem fotobudki;
  • dojazd w Katowicach i miastach ościennych;

Ilość zdjęć jest nieograniczona. Zdjęcia drukowane są na miejscu, natychmiast po ich wykonaniu. 

Fotobudka przyjeżdża z własnymi akcesoriami/gadżetami typu: kolorowe peruki, nakrycia głowy, okulary, maski, tabliczki z zabawnymi tekstami itp.

Na zdjęciach możemy umieścić grafikę i tekst wcześniej uzgodniony. Klient otrzymuje wszystkie wykonane zdjęcia na pendrive w formie plików JPEG w pełnej rozdzielczości.

W pakietach 3h i 4h album do wklejania zdjęć gratis, do którego na imprezie goście mogą wkleić zdjęcie i dopisać zabawne teksty i życzenia. W pakiecie 2h album można dokupić za 100,- zł

W Katowicach i miastach ościennych dojazd w cenie. Do innych miast dojazd liczymy 1zł za 1km. 

Fotobudka wymaga miejsca ok. 3 x 4 metry w pomieszczeniu zamkniętym i przyłącza elektrycznego (standardowe zasilanie konsumenckie ~230V). Istnieje możliwość instalacji fotobudki na wolnym powietrzu z własnym zasilaniem po wcześniejszych uzgodnieniach.