Pakiet filmowanie i fotografia komunii

Filmowanie na trzy kamery przez dwie osoby w nowoczesny, efektowny sposób oraz pełny fotoreportaż chronologicznie ze wszystkich wydarzeń:

  • próby i przygotowania z katechetą,
  • przygotowania i błogosławieństwo przed kościołem w dniu komunii,
  • msza święta,
  • ujęcia video i zdjęcia każdego dziecka podczas komunii,
  • filmowanie i fotografowanie dzieci w ławkach,
  • zdjęcia grupowe dzieci z księdzem po mszy,
  • relacja z nabożeństwa majowego wraz z wręczeniem pamiątki każdemu dziecku,
  • relacja z jednego dnia tygodnia majowego.

Relacja filmowa obejmować będzie pełny zapis mszy świętej wraz z wydarzeniami przed i po niej a także nabożeństwa majowego, łącznie ok. 1:30’ oraz teledyskowo zmontowane wydarzenia sprzed oraz po komunii, w najwyższej jakości HD.

Film dostępny będzie w formacie MP4 do swobodnego użytku na każdym telewizorze z USB, komputerze i odtwarzaczu multimedialnym. Plik MP4 nie będzie w żaden sposób zabezpieczony przed kopiowaniem.

Fotoreportaż obejmować będzie pełną relację fotograficzną ze wszystkich wydarzeń plus zdjęcie portretowe każdego dziecka podczas komunii oraz wręczania pamiątki a także zdjęcia portretowe dzieci biorących aktywny udział w ceremonii (czytania, pieśni itp.). Wszystkie materiały udostępnione będą w formie plików JPEG do swobodnego powielania.

Filmowanie odbywać się będzie za pomocą lustrzanek filmujących Canon z jasnymi obiektywami Sigma Art oraz kamery Canon na wysokim statywie (ewentualnie niewielkim i dyskretnym kranie kamerowym lub wózku – o ile warunki w kościele oraz proboszcz pozwolą) do efektownego ujęcia pełnego planu kościoła. Jeśli warunki na to pozwolą dźwięk zostanie zarejestrowany za pomocą dwóch wysokiej klasy rejestratorów HR audio – jeden wprost z miksera, drugi do rejestracji akustyki kościoła, muzyki i efektów. W procesie postprodukcji ścieżki te zostaną precyzyjnie zmiksowane tak, aby osiągnąć najlepsze brzmienie poszczególnych elementów filmu. Wszystkie osoby obsługujące wydarzenie mają ukończony kurs i zezwolenia na filmowanie i fotografowanie w kościołach.

Cena obejmuje obsługę foto/video oraz pełną postprodukcję materiału przez trzy osoby (dwoje operatorów oraz fotografa).

Przy założeniu ok. 50 dzieci cena wynosi 90,- zł za dziecko/komplet. W komplecie jest album harmonijkowy, zawierający 4 zdjęcia (trzy zdjęcia dziecka oraz zdjęcie grupowe). Dodatkowe komplety można zamówić w cenie 25,-

Cena za usługę bez płyt/zdjęć – 70,- zł/osobę (przy filmowaniu ok. 45 – 50 dzieci).